W asortymencie mebli do salonu znajdują się również takie nowoczesne i ponadczasowe meble jak:
Tomek03.02.2021

Polecane: Sklep oświetlenie

  • Krzesła obrotowe
  • Zawieś miniatury
  • Składane nakolanniki
  • Regulowane fotele
  • Rozmieszczone biurka

Salon nie może być całkowicie pozbawiony umeblowania, dlatego ważne jest, aby elementy wystroju odpowiadały naszym gustom. Są to często bardzo nowoczesne składane stoły zaprojektowane przez szwedzkiego producenta JSTORA. JSTORA to program, którego celem jest dostosowanie kolorystyki mebli do okazji.

Do salonu dociera zwykle stosunkowo mało światła, dlatego jeśli dobierzemy lampy o dużej ilości lumenów i odpowiednich ustawieniach, światła będą wyglądały lepiej i będziemy mogli łatwiej poruszać się po pomieszczeniu. Światło rozproszone ostrożnie między tymi elementami pozwala nam stworzyć naturalne oświetlenie i nadaje pomieszczeniu ciepły blask.

Naprawdę wspaniałą cechą tych opraw jest szeroka gama kolorystyczna oferowana przez producenta. Dostępne są również różne neutralne odcienie, które dają uczucie ciepła, ale nie są zbyt intensywne. Wyjątkiem jest czarny kolor, który sprawia, że ​​nasze wnętrza wyglądają zimnie i nieprzyjemnie.

Oświetlenie JSTORA może być dodatkowo spersonalizowane przez klienta za pomocą odpowiedniego wzoru dla opraw oświetleniowych. Warto dokonać rozważnego wyboru, ponieważ często producenci mebli specjalnie modyfikują lampy - nie bez znaczenia jest też dodanie dodatkowych, a czasem wręcz dekoracyjnych lamp w wybranym kolorze.

Tagi: oświetlenie salonulampy mebli meblik biurko meblini meblik łóżko mebline opinie mebin