Ostrzeżenia i wady leasingu samochodów
Tomek25.01.2021

Polecane: samochody leasing

Zakup lub leasing nowego samochodu to nic innego jak wypożyczenie samochodu na określony czas. Jest to transakcja finansowa i wbrew pozorom jedna z najbardziej atrakcyjnych. Wynika to głównie z faktu, że leasingowany samochód objęty jest umową leasingu. Klient sam ponosi całkowity koszt nabycia nowego samochodu. Co więcej, może nawet ponieść całość kosztów eksploatacji i utrzymania. Dodatkowo możesz odliczyć ubezpieczenie i podatek VAT. Klientowi przysługuje również odszkodowanie, jeżeli samochód został uszkodzony z winy klienta. Zdarza się również, że w okresie leasingu klient nie będzie musiał dopełniać typowych formalności, takich jak uzupełnienie części czy zapłacenie kary za błędne dane. Z łatwością możemy podpisać umowę bez kar bez ujawniania naszych danych osobowych. Wystarczy wypełnić krótką ankietę na stronie i zostajemy przesłani do formularza, dzięki któremu możemy uzupełnić bardzo ważne dane. Podane przez nas dane pozwolą nam lepiej zrozumieć sytuację klienta, a dodatkowo pomogą mu w podjęciu ostatecznej decyzji co do proponowanej umowy.

Jedną z najważniejszych zalet leasingu jest wygoda klienta. Leasingowane samochody to nie tylko gwarancja dłuższych podróży, ale również możliwość szybkiego zatankowania. Klient będzie świadomy dostępnego paliwa i kosztów jego zużycia. Leasingowane samochody pozwalają również na opłacenie usługi takiej jak malowanie, konserwacja czy wymiana przepalonego bloku silnika.

Klient ma również możliwość leasingu części takich jak wymiana silnika, komplet kół, tapicerka kierownicy i wiele innych opcjonalnych akcesoriów. Możliwe jest również wybranie konkretnego typu auta i określonego limitu przebiegu - klient może łatwo sprawdzić, czy przekroczył ten limit, udając się do konkretnego dealera.

Polecane: bessy.pl

Tagi: również leasingu klient samochodu dane klienta leasingowane samochody możliwość konkretnego silnika wymiana bez takich samochód nowego kosztów dodatkowo części będzie możemy